Troldesalen, Sportshotel Vejen

Jacob Gades Allé 1 6600 Vejen Denmark

12 Events for Troldesalen, Sportshotel Vejen 12 Events

  • 27 Aug 2018 Mon 19:00
  • Talkshow med Mascha Vang "Se mig"

    Mon 19:00
  • 27 Aug 2018 Mon 19:01
  • Peter Falktoft og de nye medier - AFLYST

    Mon 19:01
  • Cancelled
    More info
  • 28 Aug 2018 Tue 19:00
  • Foredrag med Lola Jensen

    Tue 19:00
  • 05 Sep 2018 Wed 19:00
  • Hans Pilgaard: Humor - en måde at overleve på

    Wed 19:00
  • 10 Oct 2018 Wed 20:00
  • Hella Joof - Lykke

    Wed 20:00
  • Sold out
    More info
  • 25 Oct 2018 Thu 19:30
  • ''I sidste øjeblik'' med Folketeatret

    Thu 19:30
  • 10 Nov 2018 Sat 20:00
  • Magtens Korridorer

    Sat 20:00
  • 02 Mar 2019 Sat 21:00
  • Queen Machine

    Sat 21:00
  • 04 Mar 2019 Mon 19:30
  • "Livet - Hvor svært ka' det være?" med Folketeatret

    Mon 19:30
  • 07 Mar 2019 Thu 18:00
  • "Emil fra Lønneberg" med Folketeatret

    Thu 18:00
  • 25 Apr 2019 Thu 20:00
  • Svend Brinkmann

    Thu 20:00