Portalen

Portalen

Portalen 1 2670 Greve Denmark

165 Events for Portalen 165 Events

Filter
Filter
Date
Availability
Filter Artists
  • 30 Aug 2018 Thu 18:30
  • Hverdagsret til 30. august 2018 kl. 18.30

    Thu 18:30
  • 06 Sep 2018 Thu 17:30
  • Hverdagsret til 6. september 2018 kl. 17.30

    Thu 17:30
  • 13 Sep 2018 Thu 18:30
  • Hverdagsret til 13. september 2018 kl. 18.30

    Thu 18:30
  • 13 Sep 2018 Thu 20:00
  • Lisa Nilsson (S) - Udsolgt

    Thu 20:00
  • Sold out
    More info
  • 16 Sep 2018 Sun 15:00
  • Greve Harmoniorkester

    Sun 15:00
  • 20 Sep 2018 Thu 18:30
  • Hverdagsret til 20. september 2018 kl. 18.30

    Thu 18:30
  • 20 Sep 2018 Thu 20:00
  • The Brandos (US)

    Thu 20:00
  • 21 Sep 2018 Fri 18:30
  • Hverdagsret til 21. september 2018 kl. 18.30

    Fri 18:30
  • 21 Sep 2018 Fri 20:00
  • Stop Op I Tide, Mand

    Fri 20:00
  • 22 Sep 2018 Sat 18:30
  • Celtic Food & Beer til 22. september 2018 kl. 18.30

    Sat 18:30
  • 22 Sep 2018 Sat 20:00
  • Macushla (IRL)

    Sat 20:00
  • 26 Sep 2018 Wed 18:30
  • Hverdagsret til 26. september 2018 kl. 18.30

    Wed 18:30
  • 26 Sep 2018 Wed 20:00
  • DM i Stand Up

    Wed 20:00
  • 27 Sep 2018 Thu 18:30
  • Hverdagsret til 27. september 2018 kl. 18.30

    Thu 18:30
  • 27 Sep 2018 Thu 20:00
  • Blues Caravan 2018

    Thu 20:00
  • 28 Sep 2018 Fri 17:30
  • Hverdagsret til 28. september 2018 kl. 17.30

    Fri 17:30
  • 28 Sep 2018 Fri 19:00
  • Thomas Hartmann - 'Kærlighed'

    Fri 19:00
  • 29 Sep 2018 Sat 18:30
  • Hverdagsret til 29. september 2018 kl. 18.30

    Sat 18:30
  • 04 Oct 2018 Thu 18:30
  • Hverdagsret til 4. oktober 2018 kl. 18.30 - Udsolgt

    Thu 18:30
  • Sold out
    More info