Christians Kirke, Chr. Havn

Strandgade 1 1401 København K Denmark

13 Events for Christians Kirke, Chr. Havn 13 Events

  • 10 Nov 2018 Sat 20:00
  • Pernille Rosendahl - Kirkekoncert

    Sat 20:00
  • 17 Nov 2018 Sat 20:00
  • HUSH - Acoustic Tour 2018

    Sat 20:00
  • 18 Nov 2018 Sun 17:00
  • Lis Sørensen koncert

    Sun 17:00
  • 02 Dec 2018 Sun 17:00
  • Rasmus Lyberth Julekoncert

    Sun 17:00
  • 05 Dec 2018 Wed 19:30
  • Julekoncert med Amaze: Pellegrini, Mortensen og Boelskifte

    Wed 19:30
  • 06 Dec 2018 Thu 19:30
  • Julekoncert med Anne Dorte Michelsen

    Thu 19:30
  • 09 Dec 2018 Sun 15:00
  • Caroline Henderson - Julekoncert 2018

    Sun 15:00
  • Sold out
    More info
  • 09 Dec 2018 Sun 18:00
  • Caroline Henderson - Julekoncert 2018

    Sun 18:00
  • Sold out
    More info
  • 16 Dec 2018 Sun 15:00
  • Caroline Henderson - Julekoncert 2018 - EKSTRA

    Sun 15:00
  • Restricted availability
    Find tickets
  • 16 Dec 2018 Sun 18:00
  • Caroline Henderson - Julekoncert 2018 - EKSTRA

    Sun 18:00
  • Restricted availability
    Find tickets
  • 20 Dec 2018 Thu 17:00
  • Caroline Henderson - Julekoncert 2018 - EKSTRA

    Thu 17:00
  • 20 Dec 2018 Thu 20:00
  • Caroline Henderson - Julekoncert 2018 - EKSTRA

    Thu 20:00
  • 05 Jan 2019 Sat 17:00
  • Dissing & Las synger Dylan - feat. Dan Hemmer på kirkeorgel

    Sat 17:00