Greve

Featured

163 Events in Greve 163 Events

Filter
Filter
Categories
Date
Availability
Filter Artists
  • 21 Feb 2018 Wed 18:30
  • Hverdagsret til 21. februar 2018 kl. 18.30

    Wed 18:30
  • Wed 18:30

    Portalen

    Greve

  • Restricted availability
    Find tickets
  • 22 Feb 2018 Thu 18:30
  • Hverdagsret til 22. februar 2018 kl. 18.30

    Thu 18:30
  • Thu 18:30

    Greve

  • 23 Feb 2018 Fri 18:30
  • Hverdagsret til 23. februar 2018 kl. 18.30 - AFLYST

    Fri 18:30
  • Fri 18:30

    Portalen

    Greve

  • Cancelled
    More info
  • 23 Feb 2018 Fri 20:01
  • Karl William - AFLYST

    Fri 20:01
  • Fri 20:01

    Portalen

    Greve

  • Cancelled
    More info
  • 28 Feb 2018 Wed 18:30
  • Hverdagsret til 28. februar 2018 kl. 18.30

    Wed 18:30
  • Wed 18:30

    Greve

  • 28 Feb 2018 Wed 20:00
  • GINTBERG REÐDER VERDEN - LIVE 2018 - UDSOLGT

    Wed 20:00
  • Wed 20:00

    Portalen

    Greve

  • Sold out
    More info
  • 02 Mar 2018 Fri 18:30
  • Celtic Food & Beer til 2. marts 2018 kl. 18.30

    Fri 18:30
  • Fri 18:30

    Greve

  • 03 Mar 2018 Sat 18:30
  • Hverdagsret til 3. marts 2018 kl. 18.30 - AFLYST

    Sat 18:30
  • Sat 18:30

    Portalen

    Greve

  • Cancelled
    More info
  • 03 Mar 2018 Sat 20:00
  • Kim Larsen & Kjukken - AFLYST

    Sat 20:00
  • Sat 20:00

    Portalen

    Greve

  • Cancelled
    More info
  • 04 Mar 2018 Sun 15:00
  • Roger Berg Big Band m. Michael Carøe

    Sun 15:00
  • Sun 15:00

    Greve

  • 07 Mar 2018 Wed 18:30
  • Hverdagsret til 7. marts 2018 kl. 18.30

    Wed 18:30
  • Wed 18:30

    Greve

  • 07 Mar 2018 Wed 20:00
  • 'De lystige koner' - Folketeatret

    Wed 20:00
  • Wed 20:00

    Greve

  • 08 Mar 2018 Thu 18:30
  • Hverdagsret til 8. marts 2018 kl. 18.30

    Thu 18:30
  • Thu 18:30

    Greve

  • 09 Mar 2018 Fri 18:30
  • Hverdagsret til 9. marts 2018 kl. 18.30

    Fri 18:30
  • Fri 18:30

    Greve